metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Trefl ~Trefl (Gość)18.10.2016 21:30

Zablokować też gnojówkarzy z ich szajsbeczkami

85


twoj,pan ~twoj,pan (Gość)18.10.2016 18:17

dajcie spokojnie jechać ludziom do pracy a nie blokujecie drogę bo tylko ludzie na tym cierpi nie wladze a wy jak będziecie narzekać że żywiec jest tani w skupie ze zboża nie oplaca się trzymać to wtedy odpalcie swoje ciągniki i sznurem możecie poruszać się drogą 24 na dobe jeden za drugim tylko nie narzekajcie ze paliwo jest drogie stać was na blokowanie drogi to stac was na paliwo ale dajcie ludziom spokojnie jechać do pracy i wracać z pracy dość że musimy wasze smrody wąchać jak sie jedzie drogą wy kałboje z prawdziwego zdarzenia

819


gość ~gość (Gość)19.10.2016 00:51

Jestem kierowcą TiRa i popieram was ,blokujcie aż do skutku , w naszym kraju ludzie ktorzy zarzadzają nie maja pojecia o rzeczywistosci, w Rozprzy zroblili zakaz skretu na stacje bo zagraża to bezpieczństwu ,lecz ich zdaniem lepiej zawrócić na czyjejś posesji to jest k..wa śmiechu warte tylko u nas takie dziadostwo a do GDDiA , co jest za problem dla was domalować jedną strzałke na oznakowaniu ,że na danym odcinku ida na wprost dwa czy trzy pasy , uczcie sie od Niemców ,bo jesteście sto lat do tyłu , ja tam jeżdzę i nie ma tego bałaganu jak tu, u nas drogi sie robi po to aby sie rozje...bały za chwile bo bedzie dodatkowa kasa za ponowny remont, tak szczerze to wstyd mi za was niedouczonych ludzi kierujący sie teorią nie praktyką , bo jej nie macie i tyle.Deimien

140


Xyz ~Xyz (Gość)18.10.2016 21:00

Policjant, w zależności od kwalifikacji czynu, może nałożyć dwa odrębne mandaty.
Jeśli prędkość pojazdu wyraźnie utrudnia ruch pozostałym użytkownikom drogi to kierowca musi się liczyć z mandatem karnym w kwocie od 50 zł do 200 zł. Dodatkowo na jego konto wpłyną 2 punkty karne.
„Jazda z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym”
Chyba trzeba przypomnieć o tym głośno POLICJI która ma podstawy A nie umie pożądku zrobić!!!!

49


tak ~tak (Gość)18.10.2016 15:59

Popieram protestujących, ciągle jeżdżę tą trasą, oczywiście samochodem osobowym.

155


ja ~ja (Gość)19.10.2016 18:53

zablokujmy wyjazd gnojowicy z gospodarstw

41


Dzielnica smrodu ~Dzielnica smrodu (Gość)20.10.2016 09:06

W tych okolicach śmierdzi najbardziej z całego województwa, nikt kto nie musi tędy jechać nie jedzie. Srock, Wodzinek, to już są legendarne miejsca zapachu gnojówki... współczuję ludziom, którzy tam mieszkają.

10


Mieszkanka ~Mieszkanka (Gość)18.10.2016 23:08

Ale szyneczka Wam nie śmierdzi? Na jakiej podstawie wypowiadają się tu osoby, które tylko tędy przyjeżdżają????? O czym Wy mówicie??????? Nie mieszkacie tutaj, więc nie macie prawa głosu!! To nie Wasze dzieci , wnuki, rodzice,dziadkowie są narażeni na niebezpieczeństwo! Jeśli przeszkadza Wam zapach to wybierzcie inną drogę! Każdy myśli o sobie! A to ,że kierowca ciężarówki zrobi 12km więcej nie zrobi mu krzywdy, bo i tak dostanie pensję. A jeśli zabije kogoś na przejściu dla pieszych to żadne pieniądze nie będą miały znaczenia. Wy "miastowi" macie to gdzieś, a ja tutaj żyję i wychowuję dziecko. To ja nie Wy codziennie martwię się czy autobus szczęśliwie wyjedzie ze szkoły!!!!! Więc proponuję zajmijcie się swoim życiem i nie wtrącajcie się w sprawy w które na codzień Was nie dotyczą!

126


ask ~ask (Gość)18.10.2016 15:48

Chodzi o to, że TIRy mogą jeździć tą nową autostradą a jeżdżą po staremu? Czy tak?

111


Dość hałasu ~Dość hałasu (Gość)18.10.2016 23:52

Za popękane mury w domach GDDKiA obciążyć skoro za pieniądze na drogi kolesie domy w Hiszpanii stawiali!!!

111


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat